Hakkımızda - mobile GARANTIE

mobile GARANTIE ve kurucusu Bay Rainer Doerr garanti sektöründe 20 yıldır faaliyet göstermektedir.

Son yıllarda Avrupa çapında sürekli genişliyor olmamız köklü şirketimizin araç garantisi sektöründeki başarısının en güzel kanıtıdır. Bugün mobile GARANTIE, çeşitli ülkede faaliyet gösteren ve uluslararası bağlantıları olan bağımsız bir şirkettir. Bağımsız hareket edebilen bir şirket ağı sayesinde müşterilerimize modüler ve ihtiyaçlarına uygun hazırlanmış garanti ve hizmetler sunuyoruz. Kuruluşumuzdan beri bu denli hızlı gelişimimizi ve büyümemizi tüm branşlarda sunduğumuz ve gittikçe B2B alanına odaklanan yalın ve esnek ürün yelpazesi ve müşteriye özel çözümlerimiz gibi güçlü yönlerimize borçluyuz.

40’dan fazla çalışanımız ile her gün yeniden müşterilerimize hizmet ve desteğimizi sunuyor ve koordine ediyoruz. Hizmet konusundaki yetkinliğimiz, güvenilirliğimiz, kalite ve şeffaflığımız sayesinde müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile her daim dostane ilişkiler içindeyiz. Bağımsız olmanın getirdiği avantajla da mobile GARANTIE hızlı hareket edebilme kabiliyetini her zaman koruyabilmiştir. Dış kaynak kullanımı konusunda sektörün önemli aktörlerinden biriyiz ve garanti hasar yönetiminde, örneğin tamirhane ve servisler ile direkt bağlantıya geçerek ve müşterilerimize maddi konularda farklı çözüm yolları sunarak, hasar işlemleri ile hasar ödemesini hızlı ve bürokrasisiz çözüyoruz. Geniş garanti ürünleri yelpazesi sayesinde ortaklarımız ile birlikte müşteri memnuniyeti ve bağlılığı konusunda yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eşsiz ve her biri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş mobile GARANTIE’nin ürünleri ile ikinci el araçlardan, taksi, antika araçlar, motokaravanlar, acil kurtarma araçları veya motosikletlere kadar her araç türünün sigortasını yaptırmak mümkündür. Buna seçtiğiniz garanti şekline bağlı olarak Avrupa çapında geçerli olan bir tamir masraflarını karşılanma hizmeti de dâhil edilir. Tamir masrafları desteği; bireysel müşterileri, araç ruhsat sahibini ve araç sahibini motor, şanzıman veya elektrik aksamında oluşabilecek beklenmedik tamir ve malzeme masraflarından korur.